reaL masterS

Vaša CS gaming priča Stop
Vaša CS gaming priča Registrujtese

PrijemČesto Postavljana PitanjaRegistruj sePristupi

Delite

Vaša CS gaming priča

Ići dole 
AutorPoruka
reaL masterS | Frenky
Administrators
Administrators
reaL masterS | Frenky

Broj poruka : 13
Datum upisa : 17.08.2012
Godina : 25

Vaša CS gaming priča Empty
PočaljiNaslov: Vaša CS gaming priča   Vaša CS gaming priča Empty28th Avgust 2012, 01:50

Ovde mozete napisati na kojim serverima ste do sad igrali, u kojim zajednicama ste bili admini, koliko dugo igrate cs i sve ostalo sto se tice vaseg cs gaming sveta mozete podeliti ovde sa nama
Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://realmasters.forumsr.com/
-ExtaZy-
Global Moderators
Global Moderators

Broj poruka : 1
Datum upisa : 29.08.2012

PočaljiNaslov: Re: Vaša CS gaming priča   Vaša CS gaming priča Empty29th Avgust 2012, 14:42

Evo ja cu prvi.
Pa cim sam install cs prije nekih 3-4 god.,odmah sam poceo igrati na virtualu jer mi je taj server bio u "history" (birao sam po najljepsem imenu) Very Happy .Na pocetku nick mi je bio "ZlaTaN" po kome su me svi i danas dan upamtili,mada sam poslije mijenjao(jedno vrijeme "Silence,i eto danas "ExtaZy",koji botovski nickovi jbt Very Happy ) Igrao sam nekih 4-5 mjeseci i dobio admina,iako sam bio jos bot i nisam znao ni 1 komandu,ali dosta su mi pomogli moje kolege sa kojim sa proveo najljepse trenutke na cs-u.
2 godine druzenja,smijeha,zabave,zbog kojih smo do ranih jutarnjih sati ostajali na cs-u.
Frenky,Idiot,Ubah,Zmija,Shimi,Dule,Milojko,Vampir,Azdaja,Ninica,Nebojsa,nemanja*,Nebojsa2,Dino,Amon,Uzumaki,itd.. Ne mogu da se sjetim sad svih njih.Ali su ti ljudi def. nesto zbog cega cu se uvijek rado sjecati ove igrice.
Poslije 2 god. se sve raspalo,Dragan prodao virt. i sve krenu nizbrdo.
Bio sam admin poslije toga na Zajecarovim serverima,jer je dalton kupio virt.. Bio sam admin jos na mnogim serverima,ali nigdje ekipa kao na virt.,ni blizu.
Da mi je neko pricao ne bi vjerovao da ce mi ovi ljudi danas toliko znaciti.
I danas evo,hvala Bogu,poslije nekog vremena,opet nas je vecina tu,zajedno.. I gdje god da oni budu,tu sam i ja... Braca Frenky,i ostali...
Voli vas Zlatan. :*
Nazad na vrh Ići dole
Anarxija
Members
Members

Broj poruka : 3
Datum upisa : 31.10.2012
Godina : 18

PočaljiNaslov: Re: Vaša CS gaming priča   Vaša CS gaming priča Empty31st Oktobar 2012, 14:29

eo i ja ću..Very Happy prvo sam bio na castrom arena community pa avangard (viutral public , neznam kako se piše Very Happy) pa sad sam na barcelona community , imam admina na deathmatch , admin sam imo na castrom areni..Very Happy cs sam poćeo igrati pred 2-godine Very Happy ☺️
Pozz Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vaša CS gaming priča   Vaša CS gaming priča Empty

Nazad na vrh Ići dole

Vaša CS gaming priča
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
reaL masterS :: Fun zone :: Spam HQ-
Skoči na: