reaL masterS

Kako podesiti FPS ? Stop
Kako podesiti FPS ? Registrujtese
reaL masterS

Kako podesiti FPS ? Stop
Kako podesiti FPS ? Registrujtese
reaL masterS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako podesiti FPS ?

Ići dole 
AutorPoruka
reaL masterS | Frenky
Administrators
Administrators
reaL masterS | Frenky


Broj poruka : 13
Reputation : 0
Datum upisa : 17.08.2012
Godina : 30
Lokacija : Serbia

Kako podesiti FPS ? Empty
PočaljiNaslov: Kako podesiti FPS ?   Kako podesiti FPS ? Empty18th Avgust 2012, 15:50

Evo i za one koji ne znaju kako da podese FPS...

Prva stvar koju treba da uradite pre bilo kakvog podešavanje je da proverite da ste u Couter Strike-u u opcijama za video podesili Open GL i rezoluciju od 800 x 600 pixela. Pošto je Counter Strike zasnovan na FPS sistemu, njihov broj je veoma bitan za što bolji rad same igre. Broj FPS-a možete videti tako što ce te u konzoli ukucati net_graph 3.

Zašto imam malo fps-a i zašto varira?
- Posledica toga je tako reci slaba mašina. Minimum potreban da bi CS radio je 384 SD RAM memorije, 1.7 P4 procesor, graficka sa 64 RAM memorije npr. 'GeForce 3', HDD sa 7200 obrtaja, pod uslovom da vam Windows ispravno funkcioniše. Na toj mašini moce se postici od 55 - 70 fps (55 kada je "gužva").

Zašto imam 60 fps-a, a znam da imam relativno bolju mašinu od gore pomenute?
- Odgovor na ovo pitanje je zato što vam je ukljucen V-Sync. V-sync postavlja granice FPS-a u zavisnosti od toga na koliko Hz vam radi monitor. V-sync možete ugasiti tako što ce te otici u opcije vaše graficke karte Desni klik na Desktop-->Properties-->Settings-->Advanced-->Tab gde piše model vaše graficke i u opcijama ce te naci V-sync on. Stavite na off.

Zašto mi je FPS 72, a prošao sam oba prethodna koraka ?
- Otvorite konzolu i ukucajte fps_max 100.

Može postojati dosta razloga zašto FPS može biti nizak. Opisani su neki od najcešcih problema. Sve što nije obuhvaceno na ovoj strani možete pitati na našem forumu.
Nazad na vrh Ići dole
https://realmasters.forumsr.com/
 
Kako podesiti FPS ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Kako se predstaviti ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
reaL masterS :: Counter Strike HQ :: Counter Strike tutorials-
Skoči na: